Winner Comments
"Ülkemizde yedi yıldır düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini ödüllendirirken, aslında sadece sektörümüze değil, tüm sektörlere de şirketlerin rekabette farklılaşacakları anahtar göstergeleri sunuyor. Zira, günümüzde büyümeyi sürdürebilmek, farklılaşmaktan; farklılaşmanın yolu da ArGe’den, inovasyondan ve dolayısıyla teknolojiyi işin uzmanından almayı tercih ederek etkin kullanmaktan geçiyor. Fast 50’de yer alan şirketlerimiz önce kendilerini Farklılaştırdıkları için bu listeye girerken aynı zamanda ekonomimizin de uluslararası arenada rekabetçi olması için yaratıcı çözümler üretiyorlar.

Özellikle IT’nin hizmet olarak sunulmaya başlandığı ve sektördeki konsolidasyonların da giderek arttığı bu yeni dünyada, Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nın dünyanın büyük IT hizmet sağlayıcıları ve Pazar yapıcıları arasında da itibar gördüğünü düşünüyor; bu bağlamda, KoçSistem olarak –büyükler ligi olarak adlandırılan- "Big Stars" kategorisinde yer almaktan gurur duyuyoruz."

KoçSistem Bilgi - Mehmet Nalbantoğlu, CEO

<< Previous
 |  Legal |  Privacy |  Security | 

©2017 Deloitte Touche Tohmatsu Limited. All rights reserved.

Deloitte refers to one or more of Deloitte Touche Tohmatsu Limited, a Swiss Verein, and its network of member firms, each of which is a legally separate and independent entity. Please see www.deloitte.com/aboutus for a detailed description of the legal structure of Deloitte Touche Tohmatsu Limited and its member firms.