Winner Comments
Winner Campaigns
KoçSistem Bilgi - Mehmet Nalbantoğlu, CEO

"Ülkemizde yedi yıldır düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini ödüllendirirken, aslında sadece sektörümüze değil, tüm sektörlere de şirketlerin rekabette farklılaşacakları anahtar göstergeleri sunuyor."

Innova - Aydın Ersöz, CEO

"Bir Türk Telekom şirketi olan İnnova, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 700’den fazla profesyonelden oluşan kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir hem Türkiye’de, hem de 3 kıtada 20’den fala ülkede bilişim çözümleri sunuyor. "

Elkotek - Hakan Tahiroğlu, CEO

Sektörde 30 yılını tamamlayan Elkotek Şirketler Grubu’nun Arge şirketi olan Elkotek İletişim A.Ş.’nin, Deloitte Fast50 Türkiye 2011 Programı’ndaki ikinciliğinden sonra, yüzde 13,880’lik bir büyüme ile 2012 Programı’nda bu sefer birincilikle ödüllendirilmesi bizleri gururlandırdı.

Pozitron – Fatih İşbecer, CEO

"Pozitron olarak 2012’de ikinci kez üst üste Deloitte Fast50 ve EMEA Fast500 sıralamasına girmeyi başardık. Fast50 ve Fast500 tarafından seçilmek firmamıza çok büyük prestij katmasının yanı sıra uluslararası çapta da bir referans olarak müşteri ve yatırımcıların Pozitron’a daha fazla ilgi göstermesini sağlıyor. Bu listeye sadece kendi ürettiğimiz yazılım gelirleriyle girmiş olmak da bir başka övünç kaynağımız. Pozitron’un birinci hedefi hızlı büyümesini sürdürebilir hale getirebilmek. 2013 yılında da ihracat gelirlerimizi arttırarak bu seçkin listeye üçüncü kez yine üst sıralardan girmeyi hedefliyoruz."

P.I.Works - Başar Akpınar, CEO
Deloitte Fast50 ve Fast500 ödülleri şirketimiz ve iş dünyası için önem arz eden ödüllerdir. Bu ödülü Deloitte gibi güvenilir bir şirket tarafından almak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza mobil network optimizasyonu alanındaki liderlik hedefimizi bir kez daha perçinlemiştir.
Logic Bilişim - Fatih Özkentli, CEO
Logic Bilişim, önce Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2011 Programı’nda ve ardından da ülkemizi başarıyla temsil ettiği Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA 2011 Programı’nda, son beş yılda % 28617 büyüme kaydederek hem Türkiye’nin hem Avrupa’nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketi oldu. Deloitte’un bu önemli organizasyonları kapsamında hem ülkemizde hem de uluslararası arenada elde ettiğimiz birincilik ödülleri şirketimiz için ayrı bir motivasyon ve gurur kaynağı oldu. Profesyonel ve saygın çalışmalar odağında Deloitte’a teşekkür ederiz.
Elkotek – Hakan Tahiroğlu, CEO
Bu yıl 30. kuruluş yıldönümünü kutlamakta olan Elkotek Şirketler Grubu’nun, yazılım test ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet gösteren Ar-Ge şirketi Elkotek İletişim A.Ş.’nin, Deloitte tarafından düzenlenen Fast 50 Turkey 2011 programında, yüzde 7093 büyüme oranı ile 2. sırada yer aldıktan sonra, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa (EMEA) Bölgesi’nin en hızlı büyüyen 500 teknoloji firmasının sıralandığı, Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA 2011 Programında da 9. şirket olarak yer alması tüm Elkotek camiası için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağı oldu.
ARTronic – Hakan İşcen, CEO
Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) sektörünün öncü firmalarından olan ARTronic'in son beş yıldaki gelişme hızı Deloitte Fast50 ödülüyle böylelikle tescillenmiş oluyor. Bu başarılı programı uygulayan Deloitte'a teşekkür ediyor, bu başarının mimarı olan tüm ARTronic çalışanlarını bir kez daha kutluyorum.
MDC Telekom – Burak Özyiğit, CEO
MCD olarak 10 yılı aşkın tecrübemizle yeni yatırımlarımızı hızlandırdığımız bu dönem içerisinde, bir çok kategoride layık görüldüğümüz Deloitte Fast50 ödülleri ve özellikle Juri Ödülü bizlere son derece mutlu etmiş ve gururlandırmıştır. Bu ödüller bizim önümüzdeki dönemde başarı için motivasyonumuzu daha da arttırmıştır. MCD Teknoloji Yatırımları A.Ş. olarak yola devam edeceğimiz bu yeni dönemde her zaman olduğu gibi öncü ve yenilikçi vizyonumuzu sürdüreceğiz. Deloitte'a yıllardır süregelen bu anlamlı programı ve destekleri için teşekkür ediyoruz.
STM Savunma – Recep Barut, CEO
Mühendislik ve danışmanlık hizmetleri kapsamında, askeri ve sivil ileri teknoloji içeren projelerde sistem mühendisliği ve proje yönetimi hizmetleri, tedarik projeleri danışmanlığı, askeri sertifikasyon hizmetleri veren Kuruluşumuz, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2010 Programı'nda 2005-2009 yılları arasında net satış gelirlerinde kaydettiği %614 büyüme oranıyla 5. sırada yerini almıştır.
Sestek – Prof. Dr. Levent Arslan, CEO
Sestek olarak ses ve iletişim teknolojileri alanındaki AR-GE çalışmalarımızla kurumlara yönelik maliyet avantajı getiren ve verimliliği artıran çözümlerin yanı sıra bireylere yönelik, hayatı kolaylaştıran ürünler üretiyoruz.
Karel - Serdar Tunaoğlu, Genel Müdür
Yenilikçi teknolojilerini tüm dünyaya sunan firmamızın, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2010 Programı'nın Big Stars kategorisinde aldığı ödül, doğru yolda olduğumuzu bir kez daha teyit etmiştir.
Hitit Bilgisayar Hizmetleri – Dilek Ovacık, CFO
Hitit Bilgisayar Hizmetleri, 15 yılı aşkın bir süredir havayolu sektörüne ürün geliştirmekte ve hizmet vermektedir. Bu süre içinde dünyanın en önemli havayolları ile işbirliği gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.
Aselsan – Mehmet Çavdaroğlu, Yönetim Kurulu Başkanı
ASELSAN’ın vizyonu, yüksek ve özgün teknolojik olanak ve yetenekler yaratarak dünyanın en büyük elli savunma sanayi firmasından biri olmaktır.
Ericom – İlker Aydın, CEO
Ericom’un Technology Fast50 – 2010 listesinde 6. sırayı alması sonrası şirketimize yerli ve yabancı yatırımcılardan birçok talep geldi. 2011 yılı başında bir girişim sermayesi şirketi Ericom’a %25 ortak oldu ve 2011 yılının ikinci çeyreğinde İMKB’de halka arz için başvuru yapıldı.
Tunçmatik – Mehmet Özer, CEO
2007 yılında ilk kez Technology Fast50 ödülünü kazanmak bizim için büyük bir motivasyondu, yani çabalarımızın taktir gördüğüne şahit olmak bizleri son derece mutlu etti.
Bilginet – Ercüment Erdem, Genel Müdür
2010 yılında yapılan Deloitte Teknoloji Fast50 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmaları arasında ilk 7. sırada yer alan Bilginet, bu başarısını Londra’da yapılan Deloitte Teknoloji Fast EMEA500 programında da Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’nun en hızlı büyüyen 500 firması arasında 86. olarak uluslararası arenaya taşımıştır.
Digital Planet – Adnan Vural, CEO
Digital Planet olarak Deloitte Technology Fast50 2010 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ikinci 2. şirketi olmanın yanı sıra, 2010 Deloitte Technology Fast500 EMEA ülkeleri kapsamında yüzlerce şirketi geride bırakıp 16.lığa ulaşmak hepimize gurur ve mutluluk kaynağı olmuştur.
Mobiliz – Levent Aydoğan, CEO
Sektörde 20 yılı aşkın deneyimle kurduğumuz Mobiliz Bilgi ve İletişim Teknolojileri A.Ş.’nin yeni bir şirket olarak ilk 5 yılda %7.225 büyüme hızı ile Deloitte Türkiye 2009 Fast50 programında Türkiye 4.sü, Fast500 programında EMEA ülkeleri 13.sü olması, 2010 yılında da yeniden bu ödüle layık görülerek üst üste 2 yıl Deloitte Fast50 ve Fast500'e girme başarısı göstermesi bizi çok mutlu etmiştir.
İnnova – Aydın Ersöz, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi
Son 5 yıldır üst üste Deloitte Fast50 programında yakaladığımız başarıyı EMEA bölgesi’ndeki Fast 500’e de taşıdık.
Arvento – Özer Hıncal, CEO
Arvento olarak, %1331’lik büyüme hızı ile Deloitte Teknoloji Fast50 Programı’nda 9.sıraya, Fast500 EMEA Programında ise 111.sıraya yerleşerek Fast500 listesine girebilen 28 Türk şirketi arasında yer aldık.
TurkNet - Cem Çelebiler, Genel Müdür
Türkiye’nin en dinamik yeni nesil telekom operatörlerinden biri olan TurkNet’in Deloitte Fast50 Türkiye Programı’nda düzenli olarak yer alması 15 yıldır içerisinde bulunduğumuz sektörde geldiğimiz noktanın tescili olduğu kadar sergilediğimiz yenilikçiliğin de gurur verici bir göstergesi.
Havelsan – Faruk A. Yarman, Genel Müdür

1982 yılında kurulan HAVELSAN yazılım yoğun sistem alanlarında faaliyet göstermekte olup uzmanlığını, Komuta Kontrol Muhabere, Bilgisayar, İstihbarat Gözetleme ve Keşif Sistemleri (C4ISR) kapsamında, Hava Savunma Sistemleri, Deniz Savaş Sistemleri, Simülasyon ve Eğitim Sistemleri, Yönetim Bilgi Sistemleri, Enerji Yönetimi ve Anayurt Güvenliği alanlarında sürdürmektedir.

AirTies – Bülent Çelebi, CEO
AirTies’ın Deloitte tarafından düzenlenen Fast50 Türkiye 2009 programında, yüzde 5951’lik oranda büyüyerek Türkiye’nin en hızlı büyüyen 5’inci teknoloji şirketi olması, ardından Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’yı (EMEA) kapsayan Deloitte Fast 500 programında da yüzlerce şirketi geride bırakarak 21’inciliğe ulaşması hepimiz için gurur ve motivasyon kaynağı oldu.
Biotekno – İlham Öney, Genel Müdür
Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2009 sonuçlarında, Biotekno’nun son 5 yılda gösterdiği yüzde 42 bin 416 oranındaki yüksek büyüme performansı ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketi unvanını alması hepimizi çok heyecanlandırdı.
BIS – Hakan Özyenen, Genel Müdür
Deloitte Technology Fast50 Türkiye ve Fast500 EMEA programında iyi sıralamalarda yer almak, bizi hem gururlandırdı, hem de performansımızı kıyaslayabilmek için çok değerli bir olanak sağladı.
GittiGidiyor – Cenk Angın, GittiGidiyor Genel Müdürü
www.GittiGidiyor.com, bugün 4,7 milyon kayıtlı kullanıcısı, 500 binden fazla günlük ziyaretçisi ve 2 milyonu aşkın anlık satış fırsatıyla, Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi.
Koç.net – Mehmet Ali Akarca, Koç.net, Genel Müdürü
Deloitte Fast50 programı ile son 3 senedir Türkiye ve EMEA'da en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında yer aldık. Ayrıca 2009 yılnda Big Stars adıyla başlatılan yeni ödül kategorisinde 5. olduk.
Millenicom Türkiye – Şevki Kuyulu, Yönetim Kurulu Üyesi
Millenicom Türkiye olarak son 5 yıl içerisinde ulaştığımız %39484 büyüme oranıyla, Deloitte Teknoloji Fast50 2009 Programı’nda ülkemizin en hızlı büyüyen ikinci teknoloji firması olduk.
Multinet – Uğur Yıldırım, CEO
Multinet olarak Deloitte Fast50 Türkiye 2009 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 şirketi arasına girmekten ve “Big Stars” kategorisinde ikincilik ödülü almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.
PhonoClick – Ahmet Yürekli, CEO
PhonoClick'in Deloitte Teknoloji Fast50 2008 Türkiye birincisi ve Fast500 EMEA bölgesi 37.si olmasından büyük mutluluk duyduk. Bu sonucun, çözümlerimizi uluslararası arenada tanıtmamıza katkıda bulunacağını umuyor ve Deloitte ekibine teşekkür ediyoruz.
Borusan Telekom – Mehmet Başer, CEO
Borusan Telekom'un Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2007 programında, son beş yılda %1559'luk ciro artışı ile ikinci sırayı alması, ardından Avrupa sıralamasında en hızlı büyüyen ilk 100 bilişim şirketi arasında yer alması öncelikle, en üst düzey yöneticisinden, işe yeni girmiş çalışanına kadar bütün Borusan Telekom çalışanlarının motivasyon ve heyecanlarını artırdı.
EXIM – Cenk Alper, CEO
Deloitte Fast50 programı ile, Türkiye’nin son beş yılda en hızlı büyüyen 39 teknoloji şirketinden biri olduktan sonra, Fast 500 EMEA programında yüzlerce uluslararası firmayı geride bırakarak, sıralamaya katılan 500 şirket içerisinde 185. olduk.
Bizitek – Murat Şahinoğlu, CEO
Deloitte tarafından düzenlenen Teknoloji Fast50 2006 programının Türkiye’de ilk kez gerçekleştiriliyor olması sebebi ile getirisinin bu denli yüksek olacağını tahmin etmemiştik. Sonuçlar beklentimizin ötesinde ve şirketimiz açısından yararlı oldu.
Hepsiburada.com – Kaan Dönmez, CEO
Hepsiburada.com olarak 2006 yılında Deloitte Teknoloji Fast50 programına katılarak önce Türkiye'de sonra da EMEA'da en hızlı büyüyen teknoloji firmaları arasında yer aldık.
Data Market – Murat Boyla, CEO
Data Market olarak son beş yılda gerçekleştirdiğimiz %269 luk büyümemiz bizi EMEA Teknoloji Fast 500/2006 da ülkemizi temsil etme gururunu yaşatmıştı.
Veripark – Özkan Erener, CEO
VeriPark’ın Fast50 de yer alması Türkiye içindeki yeni satış fırsatlarımızda olumlu etki yaratırken uluslararası satış fırsatlarımız içinde bir güven ortamı ve olumlu bir etki oluşturmuştur. Türkiye’deki müşterilerimizden de bu listeye girmemizden dolayı tebrik mesajları geldi. Konuştuğumuz müşterilerimiz; uzun vadeli çalışabilecekleri, gerçekleştirilen yazılımlarda huzurlu bir şekilde projeyi teslim edebilecekleri firmanın VeriPark olması konusunda Fast50 nin destekleyici ve ölçülebilir bir çalışma olduğunu ifade ediyorlar.
Logo – Ali Güven, CEO
Logo Yazılım olarak, 2006 yılında Deloitte Teknoloji Fast50 programına katılarak EMEA Teknoloji Fast500’de yer aldık.
Mobilera – Ferda Kertmelioğlu, CEO
Uluslararası platformda son derece güvenilir ve bilinen bir kuruluş olan Deloitte’un düzenlediği, Türkiye’de bir ilk olan Teknoloji Fast50 programı gerek içerik ve gerekse sonuçlar açısından son derece başarılı bir organizasyondur.
 |  Legal |  Privacy |  Security | 

©2017 Deloitte Touche Tohmatsu Limited. All rights reserved.

Deloitte refers to one or more of Deloitte Touche Tohmatsu Limited, a Swiss Verein, and its network of member firms, each of which is a legally separate and independent entity. Please see www.deloitte.com/aboutus for a detailed description of the legal structure of Deloitte Touche Tohmatsu Limited and its member firms.