Winner Comments

Sektörde 20 yılı aşkın deneyimle kurduğumuz Mobiliz Bilgi ve İletişim Teknolojileri A.Ş.’nin yeni bir şirket olarak ilk 5 yılda %7.225 büyüme hızı ile Deloitte Türkiye 2009 Fast 50 programında Türkiye 4.sü, Fast500 programında EMEA ülkeleri 13.sü olması, 2010 yılında da yeniden bu ödüle layık görülerek üst üste 2 yıl Deloitte Fast 50 ve Fast 500 'e girme başarısı göstermesi bizi çok mutlu etmiştir. Mobiliz’in gerçekleştirdiği bu muazzam büyümenin ardında her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti vermek için çalışmak ve müşteri memnuniyetine verilen önem yatmaktadır. Mobiliz, her zaman müşterilerini birer iş ortağı olarak görmekte ve kullandıkları sistemden verim alarak sundukları hizmetlerini en üst seviyeye taşımaları için çalışmaktadır.

Deloitte Fast 50 ve Fast500’deki başarımızın şirket çalışanlarımızda yarattığı motivasyonun yanısıra yurt dışından yatırım firmalarının Mobiliz ile temasa geçmesi bu başarının ilk sonuçları şeklinde etkisini göstermiştir. Deloitte Türkiye’nin Fast 50 programının yurtiçindeki yankıları, birkaç büyük bankanın sonuçların açıklanmasının hemen akabinde Mobiliz ile temasa geçmeleri ve Mobiliz’in iş hacmini büyütmeye yönelik oluşturdukları yüksek kredi limitleri ile yarara dönüşmüştür.

Sonuçların Mobiliz açısından önemli bir PR kaynağı oluşturması, Fast 50 Club ile yeni dostlar edinmemiz ve Deloitte ailesi ile tanışmamıza vesile olmasını da diğer önemli edinimlerimiz arasında sayabilirim.

Sonuç olarak, başarılı firmalarımızın hem yurtiçi hem yurtdışı arenada tanınmasında çok önemli destek sağlayan bu tür çalışmaların sayısının artmasını dileyerek buna öncülük eden Deloitte ailesine teşekkürü Mobiliz ailesi olarak bir borç biliriz.

Mobiliz – Levent Aydoğan, Yönetim Kurulu Başkanı

<< Previous