Winner Comments

Uluslararası platformda son derece güvenilir ve bilinen bir kuruluş olan Deloitte’un düzenlediği, Türkiye’de bir ilk olan Teknoloji Fast 50 programı gerek içerik ve gerekse sonuçlar açısından son derece başarılı bir organizasyondur. Program, Türkiye’deki orta ölçekli ve büyüme eğrisinde olan teknoloji şirketlerini olumlu yönde motive etmiş ve teknoloji şirketlerine daha hızlı ilerleme kapılarını açacak çok önemli bir altyapı kazandırmıştır.

Şirketimiz Mobilera’nın “Deloitte Teknoloji Fast 50” de aldığı birincilik ve “Deloitte EMEA Teknoloji Fast 500” programındaki onbeşincilik, gerek yurtiçi gerekse yurt dışında önemli bağlantılar kurmamıza ve varolan ilişkileri sağlamlaştırmamıza vesile olmuştur. Deloitte gibi konusunda uzman bir şirket ise teknolojiye verdiği önemi böylece bir kez daha global platformda göstermiştir.

Mobilera, global alandaki büyüme hedeflerinde, Uluslararası Marka Önemini gözönünde bulundurduğumuzda, şirketimize katkısı çok büyük olan bu değerli programda almış olduğumuz sonucu çeşitli vesilelerle ön plana çıkarmış ve bu dereceyi gururla iş ortakları ve potansiyel müşterileriyle paylaşmıştır. Ayrıca Deloitte bu sonuçları medya ile de etkin bir biçimde paylaşmış ve firmamızın medyada geniş bir şekilde yer almasını sağlayarak Mobilera’nın övgüler almasında büyük rol oynamıştır.

Şirketimizin Türkiye’nin en hızlı büyüyen firma seçilmesinde bu başarıda payı olan Mobilera çalışanları adına, Deloitte Türkiye’nin düzenlemiş olduğu ve Türkiye ekonomisi için büyük değer taşıyan, belki Mobilera’nın ilk başladığı safhalarda olup önünü göremeyen teknoloji şirketlerinin de ileride büyük atılımlar yapmasına sebep olacak bu çok kıymetli program için tüm Deloitte ailesine çok teşekkür ederiz.

Mobilera – Ferda Kertmelioğlu, CEO

<< Previous