Winner Comments

Multinet olarak Deloitte Fast50 Türkiye 2009 programında Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 50 şirketi arasına girmekten ve “Big Stars” kategorisinde ikincilik ödülü almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Sürdürdüğümüz etkileyici büyümenin, AR-GE alanında yaptığımız güçlü yatırımların ve 10 yıldır kendi teknolojimizi geliştiriyor olmamızın getirdiği başarının bu iki ödül ile taçlandırılması hem Multinet ailesinde hem de tüm paydaşlarımız nezdinde büyük bir memnuniyet yarattı. Ödül haberini; çalışanlarımızla, müşterilerimizle ve basın mensupları ile gururla paylaştık. Basının konuya olan ilgisi de memnuniyet vericiydi. Ayrıca, Deloitte programlarının yurtdışındaki etkinliği ve bilinirliliği sayesinde uluslararası fon şirketleri Multinet’e oldukça yoğun ilgi göstererek işbirliği ve yatırım tekliflerinde bulundu.

Deloitte ailesine sektöre çok önemli bir heyecan, hareketlilik ve artı değer katan bu önemli program için teşekkür ederiz. Fast50 Türkiye 2010 programını heyecanla bekliyoruz.

Multinet – Uğur Yıldırım, CEO

<< Previous
 |  Legal |  Privacy |  Security | 

©2017 Deloitte Touche Tohmatsu Limited. All rights reserved.

Deloitte refers to one or more of Deloitte Touche Tohmatsu Limited, a Swiss Verein, and its network of member firms, each of which is a legally separate and independent entity. Please see www.deloitte.com/aboutus for a detailed description of the legal structure of Deloitte Touche Tohmatsu Limited and its member firms.