Winner Comments

Deloitte tarafından düzenlenen Teknoloji Fast50 2006 programının Türkiye’de ilk kez gerçekleştiriliyor olması sebebi ile getirisinin bu denli yüksek olacağını tahmin etmemiştik. Sonuçlar beklentimizin ötesinde ve şirketimiz açısından yararlı oldu.

Technology Fast50 programını teknoloji ve özellikle yazılım firmalarının katettiği yolu göstermesi açısından son derece anlamlı buluyoruz. Ülkemizde girişim sermayesinin yetersiz olmasının yanı sıra geleneksel yatırım araçları dışında şirketlere yatırımın önemli bir alternatif olmadığı bir ortamda bu çalışmanın önemli bir ilgi yarattığını gözlemledik.

Technology Fast50 sonuçlarının açıklanması ile şirketimiz önemli bir tanıtım olanağına kavuştu. Şirket ve marka bilinirliğinin artması bunun en somut göstergesini oluşturdu. Büyümeyi oluşturan faktörler gerek mevcut müşterilerimiz, gerek hedef kitlemizde yer alan potansiyel müşteriler, gerekse yakın çalıştığımız iş ortaklarımız tarafından ilgi ile takip edildi.

Son 2 senedir Almanya’da açtığımız şube üzerinden yürüttüğümüz Avrupa operasyonlarımız açısından Deloitte gibi yurtdışında çok iyi tanınan ve değerlendirmeleri takdir gören bir kuruluş tarafından düzenlenen bir çalışmada ilk 3’e girmiş olmak önemli faydalar sağladı. Türkiye’nin teknoloji alanında varlık göstermediği bir pazarda Technology Fast50 ve Fast 500 gibi tanınan çalışmalarda aldığımız dereceler müşterilerimiz üzerinde olumlu bir imaj oluşturmamıza katkıda bulundu.

Şirketimizin yakaladığı başarının bu şekilde tasdik ediliyor olması başarıda en büyük pay sahibi olan çalışma arkadaşlarımız açısından ayrı bir memnuniyet yarattı. Yaşadığımız gururu arkadaşlarımız ile paylaşırken yoğun çalışma temposunun bir nebze karşılığını aldık. Aldığımız derece ile hissettiğimiz şevk özellikle yurtdışı pazarlar için daha büyük hedefler koymamıza yardımcı oldu.

Bizitek – Murat Şahinoğlu, CEO

<< Previous