Winner Comments

Arvento olarak, %1331’lik büyüme hızı ile Deloitte Teknoloji Fast50 Programı’nda 9.sıraya, Fast500 EMEA Programında ise 111.sıraya yerleşerek Fast500 listesine girebilen 28 Türk şirketi arasında yer aldık. Türkiye’de mobil takip sistemleri alanında pazar lideri konumundayız ve ülkemizin yanı sıra 17 ülkede daha faaliyet gösteriyoruz. Dünya markası olma amacıyla uluslararası pazarda çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Sonuçları, dünya çapında saygı ve kabul gören Deloitte Teknoloji Fast50 ve Fast500 Programlarında yer almamız, markalaşma sürecimiz ve kurumsal iletişim çalışmalarımıza önemli katkılar sağladı. Yurtiçinde ve yurtdışında konuyla ilgili çok güzel tepkiler aldık ve almaya devam ediyoruz.

Deloitte Teknoloji Fast500 Programı sonuçları,listede yer alan Türk firmalarının pazardaki değerini ve itibarını arttıran önemli veriler sağlıyor. Arvento olarak, kurulduğumuz günden beri hızlı bir büyüme grafiği çiziyoruz, yurt içinde ve yurt dışında farklı kurumlar ve organizasyonlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyoruz. Hedefimiz, önümüzdeki yıllarda da Deloitte Fast programlarında yer almak.

Arvento – Özer Hıncal, CEO

<< Previous
 |  Legal |  Privacy |  Security | 

©2017 Deloitte Touche Tohmatsu Limited. All rights reserved.

Deloitte refers to one or more of Deloitte Touche Tohmatsu Limited, a Swiss Verein, and its network of member firms, each of which is a legally separate and independent entity. Please see www.deloitte.com/aboutus for a detailed description of the legal structure of Deloitte Touche Tohmatsu Limited and its member firms.